Nowy projekt Jeana-Marca Dupuis

TYLKO DLA POLSKICH CZYTELNIKÓW

Jestem zainteresowany nowym projektem Jeana-Marca Dupuis. Chcę otrzymywać e-mailem nowy bezpłatny newsletter NUTRITERAPIE poświęcony najnowszym odkryciom dotyczącym terapii odżywczych i suplementacji.

  • Cała prawda o tym, czy dostępne na polskim rynku suplementy diety są skuteczne i na co oraz w jakich dawkach.
  • Na co trzeba uważać, kupując suplementy, aby nie stracić pieniędzy, ale i nie zaszkodzić zdrowiu.
x Oświadczam, że Akceptuję „Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Niezależne Wydawnictwo Informacyjne sp. z o.o.(dawniej Poczta Zdrowia sp. z o.o.)” oraz oświadczam, że zapoznałem się z „Polityką prywatności i plików cookie" oraz że Niezależne Wydawnictwo Informacyjne sp. z o.o. poinformowało mnie o dobrowolności podania danych i przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie dostępu do treści danych i ich poprawiania i prawie żądania usunięcia.
x Regulamin przez Niezależne Wydawnictwo Informacyjne sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450, która będzie administratorem Twoich danych osobowych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Akceptuję i Politykę Prywatności
x handlowych o za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) od Niezależne Wydawnictwo Informacyjne sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku KRS nr 0000445450.

Aby zapisać się na bezpłatny newsletter wymagana jest akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.