Zapisz się na BEZPŁATNY newsletter Poczta Zdrowia,

aby 2 razy w tygodniu otrzymywać e-mailem
informacje o najskuteczniejszych terapiach naturalnych!


Przed dokonaniem zapisu zapoznaj się z treścią naszej Klauzuli Informacyjnej dotyczącej ochrony Twoich danych osobowych (więcej)

Gwarancja bezpieczeństwa: Twój adres e-mail jest bezpieczny – nigdy nie będzie przekazany osobom trzecim.
W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania bezpłatnego newslettera Poczta Zdrowia.

Drogi Czytelniku,

serdecznie zapraszam Cię do grona prenumeratorów newslettera Poczta Zdrowia. Jeśli zechcesz zapisać się na tej stronie na jego (darmową!) prenumeratę, będziesz go otrzymywać na swoją skrzynkę e-mail dwa razy w tygodniu.

Nazywam się Jean-Marc Dupuis i jestem redaktorem naczelnym francuskojęzycznej edycji newslettera Poczta Zdrowia – Santé, Nature, Innovation. Nieoczekiwanie duże zainteresowanie tym bezpłatnym newsletterem ze strony internautów z Polski (podobnie jak z kilku innych krajów) spowodowało, że od początku 2013 roku zdecydowaliśmy się uruchomić jego polską edycję.

Zależy nam bowiem, aby również ci polscy pacjenci, którzy nie mówią biegle po francusku, mogli poznać najnowsze sposoby skutecznego leczenia chorób, które trapią ich lub osoby im bliskie. I to wykorzystując naturalne leki i terapie, sprawdzone przez wieki w różnych kulturach, nieposiadające szkodliwych skutków ubocznych.

Dowiesz się z niego, jak żyć długo i zdrowo. W naszych artykułach koncentrujemy się na najważniejszych problemach medycznych, takich jak: choroby układu krążenia, cukrzyca, zapalenie kości i stawów, osteoporoza, problemy z prostatą, depresja, bezsenność, szum w uszach, a nawet nowotwory.

Za każdym razem będziemy starać się zapewnić Ci unikalne informacje poparte licznymi badaniami naukowymi, których nie znajdziesz nigdzie indziej, ani w książkach ani w internecie.

Na końcu każdego numeru newslettera zawsze znajdziesz przypisy zawierające źródła naukowe podawanych informacji. Będziesz mógł sam je sprawdzić, a także porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem.

Wszelkie moje wskazania i zalecenia są dodatkowo zweryfikowane przez polskich lekarzy, abyś miał pewność, że możesz je zastosować także w Polsce.

W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera Poczta Zdrowia, klikając  link "Wypisz mnie" umieszczony na dole każdej wiadomości.

Zapraszam do lektury i życzę dużo zdrowia!

Jean-Marc Dupuis
redaktor naczelny newslettera Poczta Zdrowia 

Opinie Czytelników o Poczcie Zdrowia

Ewa Naszarkowska 2015-12-05 13:23
Jestem pełna uznania za poruszane tematy, bo zdrowie jest bezcenne, a tematy są często zakłamane czy zakamuflowane a trzeba o nich mówić wprost i konfrontując opinie, ja wam ufam.

Daniel Antoniów 2015-10-30 15:43
Dobra porcja wiedzy, unikalna, pokazują prawdę o zdrowiu - jak żyć w zdrowiu

Halina Ziółkowska-Fiala 2015-06-10 14:10
Od wielu lat prenumeruję Pocztę Zdrowia ponieważ jestem zwolenniczką leczenia ziołami i unikam leków chemicznych. Mam 82 lata, właściwie nie choruję, jestem ruchliwa, wszystko mnie interesuje, jestem wesoła a zawdzięczam ten stan poradom zawartym w Poczcie Zdrowia. Korzystam z tych porad bardzo często i polecam innym!

Magdalena Strojny 2015-02-21 10:51
Od wielu miesięcy czytam bezpłatne newsletters, jak również prenumeraty, bardzo ciekawe artykuły, porady przekazane w fantastycznej formie przekazu. Myślę, że gdyby ludzie bardziej wrócili do naturalnego leczenia, byliby zdrowsi, a tak w Polsce to uzależnieni są od leku, który lekiem pogania, a do tego w małych mieścinach, jak ludzie widzą kogoś uprawiającego jogging, to patrzą jak na kosmitę, a ruch i natura to jest ZDROWIE!

Edward Szczurko 2014-08-06 13:07
Składam wam dzięki serdeczne za Waszą działalność i za Wasze rady. Jesteście wspaniali! Gratuluję Wam.

Paulina Broniewska 2014-05-27 08:38
Dziękuję za Pana wysiłek i chęć dzielenia się wiedzą. Jest Pan Dobrym Duchem tego czasu i przesyłam Panu wdzięczność, radość i samą dobrą energię miłości i wszelkiej obfitości.

Elżbieta Wojnowicz 2014-05-19 17:10
Chciałam podziękować za wszystkie artykuły. Czytam je z wielka uwagą. Dzielę się nimi z przyjaciółmi i znajomymi, szczególnie tymi, którzy są obecnie chorzy. Pozdrawiam i czekam na nowinki i porady.

Halina Budzisz 2014-05-07 16:27
Bardzo dziękuję za wszystkie dotychczasowe porady, wskazówki... Jesteście Państwo po prostu wspaniałymi ludźmi. Bardzo dziękuję.

I&A Kowalscy 2014-04-10 18:21
Wykonujecie Państwo dobrą misję, a artykuły są naprawdę wartościowe i rzetelne w treści. Cieszymy się, że kładziecie w nich nacisk na naturalne metody leczenia i dzielicie się tymi informacjami z innymi.

Monika Sierakowska 2014-01-17 8:21
Super ciekawe i rzetelne informacje o zdrowiu! Polecam darmowy newsletter Poczty Zdrowia a także płatne raporty!

Anna Warzecha 2013-05-21 22:46
Jestem zwolenniczką i propagatorką waszej strony, mówię wszystkim (ludziom dorosłym, rodzicom i młodzieży) aby wpisywali się i czytali otrzymane wiadomości. A są BEZCENNE i otwierają drogę do refleksji.

Elżbieta Celmer 2013-01-30 18:43
Jest to dużym plusem, że możemy otrzymywać bezpłatnie takie wiadomości istotne dla nas wszystkich. Nie dowiemy się tego od lekarza podczas krótkiej wizyty (przeważnie jest nastawiony na leczenie, a nie zapobieganie), jak ważna jest dieta zrównoważona dla naszego organizmu, abyśmy byli zdrowi.

Aby zapisać się na BEZPŁATNY newsletter Poczta Zdrowia:Przed dokonaniem zapisu zapoznaj się z treścią naszej Klauzuli Informacyjnej dotyczącej ochrony Twoich danych osobowych (więcej)


Gwarancja bezpieczeństwa: Twój adres e-mail jest bezpieczny – nigdy nie będzie przekazany osobom trzecim.
W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania bezpłatnego newslettera Poczta Zdrowia.

x w celu wysyłki newslettera przez Niezależne Wydawnictwo Informacyjne Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie.
x oraz materiałów marketingowo-informacyjnych od Niezależne Wydawnictwo Informacyjne Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie, na wskazany powyżej adres poczty elektronicznej. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie.
x oraz Regulaminem i Polityką prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych jest Niezależne Wydawnictwo Informacyjne Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie, a Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera oraz w celach marketingowych.

Potrzebujemy Twojej zgody!
Zgodnie z nowymi przepisami RODO nie możemy Ci nic wysyłać mailem (nawet zamówionych publikacji), jeśli nie zaznaczysz jednocześnie obydwu zgód.

Gwarantujemy Ci oczywiście, że Twoje dane są zabezpieczone, przetwarzamy je tylko w zgodnych z prawem celach i nikomu ich nigdy nie sprzedamy. W każdej chwili, jeśli zechcesz, możesz również odwołać powyższe zgody.